Biz Kimiz
Biz Kimiz
#
Yamaner Mücevher ve Kuyumculuk 1989 yılında 9m2 bir kuyumcu olarak Bolu kuyumcular çarşısında emekli subay Ahmet Ş. Yamaner tarafından kurulmuştur. 1998 yılında İşletme lisans eğitimi sonrası Fatih Yamaner yönetiminde İzzet Baysal caddesine ilk mücevher ve saat mağazasını açılarak kuyumculuk sektörüne yeni bir pazar yeri oluşması başarılmıştır.

2014 yılından itibaren ‘’Değişim Başladı’’ mottosuyla ‘’FAY YAMANER’’ markasına yatırım kararı almıştır. Yeni dönemde Fay Yamaner; cadde mağazacılığına ilave olarak 14 Burda alışveriş merkezi, Narven turizm bölgesi ve online ticaret mağazacılığına odaklanarak kuyumculuk sektörüne yatırım yapmaya devam etmektedir.

Fay Yamaner özel tasarım mücevherleri, uluslararası saat markaları, butik cam ve gümüş aksesuar koleksiyonlarıyla bölgesinde en çok tercih edilen mücevher markası olmayı başarmıştır. Kuyumculuk sektöründe birçok çok ilki Bolu ile tanıştıran Fay Yamaner, beş ayrı mağazasındaki sunum alanlarıyla misafirlerine mükemmel konfor alanlarında hizmet vermek üzere tasarlanmıştır.

Bolu merkezde 650m2 mücevher ve saat mağazası, 14 Burda AVM de üç ayrı mücevher, saat ve aksesuar mağazalarının yanında Narven termal kasabadaki Fay Yamaner butik kuyumculuk ve aksesuar mağazası ile misafirlerine benzersiz deneyim yaşatmak için planlanmıştır.

Sanal mağazacılıkta ilk adımlarını 2015 yılında atan Fay Yamaner’in online satış mağazası ‘’www.gift14.com’’ misafirleri tarafından ulusal anlamda güvenle tercih edilmektedir.

Güven, mükemmeliyetçilik, en iyi fiyat politikası, mağaza içi ikramlar ve satış sonrası hizmetlere kadar her detay Fay Yamaner misafirlerine özel anlar yaşatmak için düşünülmüştür.
#
Hakan Doğan Genel Müdür
#
Zafer Gülsal AVM Mağaza Müdürü
#
F. Merih Özcan Cadde Mağaza Müdürü
#
K. Erdem Soysal AVM Mağaza Müdür Yardımcısı
#
Çağdaş Çakman Finans ve E-Ticaret Yöneticisi
#
Emine Beyhan Cadde Mağaza Müdür Yardımcısı
#
Nihal Ağar Narven Mağaza Yöneticisi